matchcalendar.football

La Liga hakemleri 2026-2027

İspanya · 2026-2027

Devam ediyor - 10./38 Hafta

Takvimine ekleTakvim

"Takvimine ekle" yalnızca bu turnuvaya abone olur; "Takip Et" ise bu cihazda Maçlarım'a kaydeder.

Birden fazla ligi mi takip ediyorsun? Birleşik takvim oluştur.

La Liga 2026-2027 sezonunun tamamı: gelecek maçlar, son sonuçlar ve canlı puan durumu.

90 oynandı · 289 yaklaşan · Sırada: 24 Eki 2026 UTC - Rayo Vallecano - Elche

20 hakem bu sezon en az 3 maç yönetti.

Hakem Maçlar Maç başına sarı kart Maç başına kırmızı kart Maç başına faul
Manuel Jesus Orellana Cid, Spain55,60,229,6
Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain55,40,420,6
Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain55,00,424,0
Javier Alberola Rojas, Spain54,80,233,0
Miguel Angel Ortiz Arias, Spain54,20,621,4
Miguel Sesma Espinosa, Spain54,20,825,8
Francisco Hernandez Maeso, Spain53,60,020,6
Victor Garcia Verdura, Spain53,40,023,0
Alejandro Hernandez, Spain46,00,524,8
Jesus Gil Manzano, Spain45,20,027,8
Jon Ander Gonzalez Esteban, Spain44,50,224,2
Carlos Muniz Munoz, Spain43,80,026,0
José Luis Munuera Montero, Spain43,50,221,2
Mateo Busquets Ferrer, Spain43,20,020,5
Juan Martinez Munuera, Spain42,50,022,2
Adrian Cordero Vega, Spain35,70,326,3
Luis Bestard Servera, Spain35,70,028,3
José María Sánchez Martínez, Spain35,00,330,0
César Soto Grado, Spain34,30,719,7
Alejandro Quintero Gonzalez, Spain33,01,025,7
Lig ortalaması4,40,324,6

Otomatik güncellemeler için abone olun

Bilgisayarda Google Takvim’i açıp bu takvimi ekleyin. Telefonda aynı Google hesabını kullanın ve takvimi uygulamada etkinleştirin.

Bu takvimdeki sıradaki maç

Takvim uygulamasını aç ↗

.ics dosyasını indir

Tek seferlik anlık görüntü - maçlar değiştiğinde tekrar indirin

Futbol takvimine nasıl abone olunur →

Yakında: bir maçın başlama saati değiştiğinde e-posta. Bunun için yılda 3 EUR öder miydiniz?