matchcalendar.football

Sędziowie La Liga 2026-2027

Hiszpania · 2026-2027

W trakcie - kolejka 10/38

Dodaj do kalendarzaKalendarz

Dodaj do kalendarza subskrybuje tylko te rozgrywki; Obserwuj zapisuje je na liście Moje mecze na tym urządzeniu.

Śledzisz więcej niż jedne rozgrywki? Zbuduj wspólny kalendarz.

Pełne informacje o La Liga 2026-2027: nadchodzące mecze, najnowsze wyniki i aktualna tabela.

90 rozegranych · 289 nadchodzących · Najbliższy: Rayo Vallecano - Elche, 24 paź 2026 UTC

20 sędziów poprowadziło w tym sezonie co najmniej 3 meczów.

Sędzia Mecze Żółte kartki na mecz Czerwone kartki na mecz Faule na mecz
Manuel Jesus Orellana Cid, Spain55,60,229,6
Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain55,40,420,6
Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain55,00,424,0
Javier Alberola Rojas, Spain54,80,233,0
Miguel Angel Ortiz Arias, Spain54,20,621,4
Miguel Sesma Espinosa, Spain54,20,825,8
Francisco Hernandez Maeso, Spain53,60,020,6
Victor Garcia Verdura, Spain53,40,023,0
Alejandro Hernandez, Spain46,00,524,8
Jesus Gil Manzano, Spain45,20,027,8
Jon Ander Gonzalez Esteban, Spain44,50,224,2
Carlos Muniz Munoz, Spain43,80,026,0
José Luis Munuera Montero, Spain43,50,221,2
Mateo Busquets Ferrer, Spain43,20,020,5
Juan Martinez Munuera, Spain42,50,022,2
Adrian Cordero Vega, Spain35,70,326,3
Luis Bestard Servera, Spain35,70,028,3
José María Sánchez Martínez, Spain35,00,330,0
César Soto Grado, Spain34,30,719,7
Alejandro Quintero Gonzalez, Spain33,01,025,7
Średnia ligi4,40,324,6

Subskrybuj z automatycznymi aktualizacjami

Na komputerze otwórz Kalendarz Google i dodaj ten kalendarz. Na telefonie użyj tego samego konta Google i włącz kalendarz w aplikacji.

Najbliższy mecz w tym kalendarzu

Otwórz aplikację kalendarza ↗

Pobierz plik .ics

Jednorazowa migawka - pobierz ponownie, gdy zmieni się terminarz

Jak zasubskrybować kalendarz piłkarski →

Wkrótce: e-mail, gdy zmieni się godzina rozpoczęcia meczu. Czy zapłaciłbyś(-abyś) za to 3 EUR rocznie?